top of page

"Важлива інвестиція у розвиток освіти міста": завершився перший у Чернівцях освітній проєкт "Школа майбутнього директора"


Вчора у сесійній залі Чернівецької міської ради, в урочистій атмосфері, 32-м випускникам Школи вручили дипломи, сертифікати про підвищення кваліфікації та пам'ятні статуетки. А пам'ятні футболки були вручені завдяки компанії "НатаЛюкс".

На знак такої події випускники школи одягнули мантії, а всіх їх привітав заступник Чернівецького міського голови Євген Маховіков. Він, як і начальниця Управління освіти Ірина Ткачук відзначили, що міська рада і особисто міський голова Роман Клічук підтримали цей проєкт, адже це - потужна інвестиція у розвиток освіти міста.

Ірина Ткачук подякувала всім працівникам Чернівецького центру професійного розвитку педагогічних працівників на чолі з директоркою Оксаною Косован. Саме центр 4 місяці реалізовував проєкт спільно з Управлінням освіти, проводив навчання, яке проходило на базі освітніх закладів, а тему інклюзії вивчали в інклюзивній кав'ярні.

Керівники закладів, де відбувалися навчання, отримали Подяки від організаторів. А освітяни, які проводили навчання, а це фахівці центру, діючі директори освітніх закладів Сергій Кізіма, Руслан Іванюк, теж були відзначені.

Треба зауважити, що навчання Школи тривали фактично до урочистого випускного. Адже за дві години до вручення у міській раді випускники Школи представляли власні освітні проєкти. Ознайомитися з цими проєктами можна буде у черговому випуску електронного видання "Чернівці освітні", яке видає ЦПРПП.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page