У компонентній формулі Нової української школи провідне місце відводиться педагогу нової формації, що перебуває в авангарді суспільних перетворень: умотивованому, компетентному, кваліфікованому, який має академічну свободу й розвивається професійно впродовж життя.
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_3b76941aa4b74596a360b48947e0dabd~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_3b76941aa4b74596a360b48947e0dabd~mv2.jpg)
Підтримати у фаховому зростанні та саморозвитку педагогів покликаний і наш центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради, працівники якого усвідомлюють необхідність поєднувати функції фасилітаторів, менеджерів, тьюторів, експертів, супервізорів, модераторів, володіти навичками випереджувального проєктного менеджменту, самостійного й творчого здобуття інформації, трансформації методів, прийомів і технологій навчання залежно від запитів і потреб замовників освітніх послуг. Саме тому всією командою під керівництвом Наталі Герасим, директорки комунальної установи, працювали над розробкою стратегії розвитку Центру.
Під час тренінгу за допомогою вправи «Діамант», SWOT-аналізу нам вдалося сформулювати стратегічні завдання діяльності Центру, в тому числі заходи щодо їх реалізації, обумовлені необхідністю утвердження бачення концептуальних засад діяльності установи в найближчому майбутньому та спрямовані на розв’язання проблем, пов’язаних з професійним розвитком педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти, інклюзивно-ресурсних центрів м.Чернівців.