![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_fb3b747fe7b04bcca461aba0122885ef~mv2.png/v1/fill/w_65,h_42,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_fb3b747fe7b04bcca461aba0122885ef~mv2.png)
На жаль, надзвичайні ситуації є частиною нашого життя. У світі відбуваються різні трагічні події: війни, стихійні лиха, аварії, пожежі і міжособистісне насильство. Переміщеними можуть бути окремі люди, сім’ї і цілі спільноти. Люди втрачають будинки, близьких, виявляються відірваними від сім’ї і звичного оточення або стають свідками насильства, руйнувань і смерті.
Такі події у тій чи іншій мірі впливають на кожного, проте спектр можливих реакцій і емоцій вельми широкий.
Емоційний стан та стресостійкість дорослого безпосередньо впливають на емоційний стан дітей та атмосферу у групі. Саме тому вкрай важливо піклуватися про себе в часи високої невизначеності та стресогенності, віднаходити власні ресурси стійкості та життєвої енергії.
28 лютого 2023 року на запит директора ЗДО №6 Лариси Зеленської психологом ЦПРПП Оксаною Дмитрюк проведено консультацію з колективом на тему «Стабілізація емоційного стану педагога в кризових ситуаціях».
Під час заходу обговорили вплив кризових ситуацій на людину, як піклуватися про себе у складні часи, а також практикували дихальні вправи, вправи на заземлення та визначали джерела поповнення своїх ресурсів.
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_802d397b82744477adf1464d3f46a03d~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_802d397b82744477adf1464d3f46a03d~mv2.jpg)