top of page

Особливості проведення ЗНО з іноземних мов у 2021/2022 н.р.


Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 5 травня 2021 року №498 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2022 році. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з тринадцяти навчальних предметів.

Цій темі була присвячена педагогічна консультація, проведена консультантом ЦПРПП Лідією Недужко 10 грудня 2021 року для учителів іноземної мов. Під час консультації було розглянуто особливості тестів з іноземних мов 2022 року, проаналізовано види завдань та критерії їх оцінювання. Окрему увагу було приділено завданню 59 (написання власного висловлювання на задану тематику) та критеріям його оцінювання.Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page