![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_89d6dd42b48b4d0e98661c1c51915702~mv2.jpg/v1/fill/w_117,h_75,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_89d6dd42b48b4d0e98661c1c51915702~mv2.jpg)
Ми живемо у потужному інформаційному потоці. Щодня, щогодини та щохвилини ми опрацьовуємо безліч різноманітної інформації. Медіаосвіта, медіаграмотність... Саме про це йшла мова на онлайн-консультації "Основи медіаграмотності: практичні аспекти", яка була проведена 15 грудня 2020 року консультантом ЦПРПП Наталією Пшеничкою для всіх зацікавлених педагогів закладів освіти м.Чернівці. Учасники консультації ознайомилися з 6-ма типами контенту у медіа, відмінностями понять "інформація" та "судження", на практиці спробували відрізнити факти від суджень, дізналися про типи медіа, про відмінність медіа за формою власності та способом фінансування.
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_c543c6135b394e01b78d7af83678e838~mv2.jpg/v1/fill/w_117,h_88,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_c543c6135b394e01b78d7af83678e838~mv2.jpg)
А на завершення консультації педагоги пройшли інтерактивний онлайн-тест "Хто володіє медіа в Україні". Наприкінці заняття було анонсовано наступну зустріч, під час якої буде надано інформацію про соціальні медіа, дезінформацію і маніпуляції та надано поради, як захиститися від дезінформації.
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_18ed1e3731194a869a972348f0be8e56~mv2.jpg/v1/fill/w_117,h_88,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_18ed1e3731194a869a972348f0be8e56~mv2.jpg)