top of page

Медіаграмотність і безпека в інтернеті: консультація для педагогів ЗДО №24


Ще якихось тридцять років тому інтернет був чимось із наукової фантастики, а зараз ми в ньому живемо. Від пошуку рецепту борщу до замовлення квитків на потяг, від спілкування з друзями на іншому кінці світу до онлайн-навчання – все це тут, під рукою.

    Інтернет – це як велике галасливе місто. На центральній площі все яскраво і святково, але варто зайти в темний провулок, і можна потрапити в халепу. Шахраї в мережі – це ті самі кишенькові злодії чи вуличні грабіжники, тільки діють вони хитріше і часто залишаються невидимими.

       То як же зробити наше віртуальне місто безпечнішим?

     Про це в рамках Тижня безпеки спілкувалися працівники ЗДО № 24 «Джерело» із консультантом ЦПРПП Наталією Пшеничкою під час консультації «Медіаграмотність і безпека в інтернеті: як захистити себе та своїх вихованців», проведеної на запит адміністрації ЗДО.

     Інтернет – це неймовірний інструмент, який відкриває перед нами безліч можливостей. І, щоб ці можливості приносили лише користь і задоволення, нам потрібно бути свідомими та обережними. Трохи уважності, трохи здорового глузду – і наш віртуальний світ стане набагато безпечнішим. Отож:

  • Будьте пильними - якщо пропозиція звучить надто добре, щоб бути правдою, швидше за все, це пастка. Мільйони просто так ніхто не роздає.

  • Підозрілий лист з незрозумілої адреси? Оминай десятою дорогою.

  • Будьте обережними з тим, що ви публікуєте в інтернеті. Пам'ятайте, що все, що потрапило в мережу, залишається там надовго.

  • Особливо уважними варто бути батькам щодо безпеки дітей в інтернеті. Діти часто більш довірливі та менш обережні, тому можуть легко стати жертвами мережевих зловмисників.

    Дякуємо всім учасникам за активність і спілкування! Впевнені – нові знання стануть в нагоді працівникам ЗДО №24  «Джерело» та їх вихованцям.

Comments


Commenting on this post isn't available anymore. Contact the site owner for more info.
bottom of page