![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_8b08e9d03ad04de488b23372a1e1bb14~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_81,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_8b08e9d03ad04de488b23372a1e1bb14~mv2.jpg)
Ментіметр - шведська компанія, що базується в Стокгольмі, розробляє та підтримує однойменний додаток - онлайн-сервіс, який можна використовувати на уроці - онлайн та офлайн (якщо у класі є Інтернет і ТЗ для демонстрації презентації).
Особливостям та можливостям використання сервісу Mentimeter в освітньому процесі була присвячена консультація, яка відбулася 27 жовтня 2022 року для педагогів закладів загальної середньої освіти Чернівецької міської територіальної громади.
Під час онлайн-заходу Алла Ткач, консультант ЦПРПП, звернула увагу педагогів на алгоритм дій щодо роботи вчителя й учня на онлайн-сервісі, ознайомила з різними типами інтерактивних вправ, вимогами до їх створення. Продемонструвала створення декількох вправ та залучила педагогів у ролі учнів до їх виконання.
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_a7223b77a0d447908a702a89806df53a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_115,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_a7223b77a0d447908a702a89806df53a~mv2.jpg)