top of page

Цифрова грамотність педагога


Вчити себе самого - благородна справа,

але ще більш благородна - вчити інших…

Марк Твен

Не дивлячись на те, що листопад-2021 як місячник цифрової грамотності, оголошений Міністерством цифрової трансформації України, завершився, центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради продовжує працювати над розвитком цифрової грамотності педагогічних працівників. З цією метою 09 грудня 2021 року консультант Центру Алла Ткач провела майстер-клас на тему «Використання віртуальної дошки Jamboard для формування мовно-літературних знань школярів (створення електронного посібника для учнів)».

Розпочалася онлайн-зустріч з цікавої вправи «Шкала мого професійного розвитку», яка дала можливість кожному учаснику порівняти показники рівня знань про дошку Jamboard на початку заняття й наприкінці.

Основна частина майстер-класу складалася з теоретичного та практичного блоків. Під час теоретичного Алла Ткач ознайомила педагогів з можливостями та перевагами використання онлайн-дошки Jamboard в освітньому процесі, представила зразки сторінок електронного посібника для учнів з мови та літератури.

Практична частина – це створення дошки Jamboard з покроковим його аналізом, наповнення її навчальними матеріалами; це колективна робота та робота в групах зі створення сторінок електронного посібника.

Представлення результатів роботи учасниками майстер-класу, зміна показників рівня знань про дошку Jamboard, які були на початку заняття (вправа «Шкала мого професійного розвитку»), засвідчили, що педагоги мають великі здібності до навчання й зможуть користуватися цим цифровим інструментом у своїй педагогічній діяльності.


Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page