![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_88ef193f6ac848afbe0fe5506d3150ac~mv2.jpg/v1/fill/w_117,h_76,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_88ef193f6ac848afbe0fe5506d3150ac~mv2.jpg)
22 жовтня 2021 року Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради організував проведення дискусійного онлайн-форуму «Центри
професійного розвитку педагогічних працівників: досвід, виклики, перспективи». У ньому взяли участь працівники Центрів різних районів Чернівеччини, учителі, директори, заступники директорів закладів освіти, головні спеціалісти управління освіти Чернівецької міської ради, науковці Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. Серед гостей -
Тарангул Любов Миколаївна, директор Чернівецької філії ІМЗО;
Григор’єва Олена Володимирівна, заступник начальника управління, начальник відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області;
Кузьміна Олена Леонідівна, заступник начальника, начальник відділу загальної середньої освіти управління освіти Чернівецької міської ради;
Кульбабська Олена Валентинівна, доктор філологічних наук, професор кафедри сучасної української мови ЧНУ;
Мартинюк Ольга Василівна, декан факультету математики та інформатики, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри алгебри та інформатики ЧНУ;
Холявчук Дарія Іванівна, заступник декана з наукової роботи та інформаційної політики, кандидат географічних наук, доцент кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії ЧНУ;
Тимчук Людмила Іванівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та соціальної роботи ЧНУ.
Під час форуму проаналізовано результати першого року діяльності Центрів.
Робота у двох сесійних залах «Досягнення» та «Виклики» дала можливість презентувати досягнення Центрів від часу їхнього заснування та обговорити виклики, з якими зустрілися за період функціонування.
Під час дискусійної панелі обговорили перспективи розвитку Центрів у двох площинах: що необхідно розвивати надалі й що необхідно змінювати (включно зі змінами в нормативній базі).
Результатом дискусійного обговорення стала програма дій Центрів професійного розвитку педагогічних працівників Чернівеччини на майбутнє.
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_6980b44a08a349259af336c4672fec9b~mv2.jpg/v1/fill/w_153,h_84,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_6980b44a08a349259af336c4672fec9b~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_93f6ea242e444bd19804db83b0f15884~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_78,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_93f6ea242e444bd19804db83b0f15884~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_b4a0008ffa1a4558920ad0a79c441f0c~mv2.png/v1/fill/w_65,h_33,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_b4a0008ffa1a4558920ad0a79c441f0c~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_f2f0179cb4614733a3d0f016a5f182e5~mv2.png/v1/fill/w_65,h_34,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_f2f0179cb4614733a3d0f016a5f182e5~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_76883a807a3e487ab9564ebaffbb53a9~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_80,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_76883a807a3e487ab9564ebaffbb53a9~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_079ce606a2a0433583201eb2ba8e933f~mv2.png/v1/fill/w_65,h_32,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_079ce606a2a0433583201eb2ba8e933f~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_050d49145be8420a88f3f4404deda74d~mv2.png/v1/fill/w_65,h_22,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_050d49145be8420a88f3f4404deda74d~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_6036a6ebe7f84b50bbad40c72f16b8fb~mv2.png/v1/fill/w_65,h_34,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_6036a6ebe7f84b50bbad40c72f16b8fb~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_3d0de8cb2aa045c7bf8b1bbf9a09ac9b~mv2.png/v1/fill/w_65,h_36,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_3d0de8cb2aa045c7bf8b1bbf9a09ac9b~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_77e25484d8c4414ab532ee874fe44304~mv2.png/v1/fill/w_65,h_38,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_77e25484d8c4414ab532ee874fe44304~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_1a0e9f2e2e4749d5bbd1ddeeaae11c1a~mv2.jpg/v1/fill/w_117,h_66,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_1a0e9f2e2e4749d5bbd1ddeeaae11c1a~mv2.jpg)