![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_97214ca1959f4236936d37c69186f0f9~mv2.jpg/v1/fill/w_108,h_92,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_97214ca1959f4236936d37c69186f0f9~mv2.jpg)
18.04.2022 року відбулася консультація для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти «Самодопомога педагога та підтримка дітей в кризових ситуаціях». Під час заходу Оксана Дмитрюк, психолог ЦПРПП, ознайомила педагогів з особливостями кризової ситуації, кризового стану, як взаємодіяти з учнями під час війни. Також практикували дихальні практики, вправи на саморегуляцію та самопідтримку для стабілізації емоційного стану.