top of page

Підвищення цифрової грамотності педагогічних працівників ЗДО


В рамках місяця цифрової грамотності, оголошеного в листопаді цього року Міністерством цифрової трансформації України, 9 грудня відбувся вебінар "робота з Google Таблицями" для керівників та вихователів-методистів ЗДО, який провела консультант ЦПРПП Наталія Пшеничка. Учасники вебінару навчились створювати Google Таблиці, переіменовувати їх, копіювати, редагувати та сортувати дані, додавати нові аркуші. Також розглянули питання як закріпити рядок/стовпчик в таблиці; як захистити певний діапазон комірок (цілі аркуші) від редагування (або як попередити про редагування); як зберегти таблицю у різних форматах (xlsx, pdf та інших). На попередній запит педагогів буди підготовлені відповіді на запитання: "Де знайти необхідну мені таблицю, яку я заповнював вчора/позавчора/тиждень тому?", "Чи має значення обліковий запис, з якого я відкривав визначену таблицю?", "Як переглянути історію.змін, зроблених у таблиці?", "Як надати спільний доступ до таблиці і які види доступів існують?"

На завершення вебінару учасникам було продемонстровано тест, який вони повинні виконати, і пояснено правила і строки його виконання.

Підсумок вебінару - 50 керівників, вихователів-методистів, вихователів закладів дошкільної освіти вдосконалили свою інформаційно-цифрову компетентність і здатність до навчання упродовж життя та отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page