![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_12a8408c3c2c4a0585f173d3123729b2~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_12a8408c3c2c4a0585f173d3123729b2~mv2.jpg)
А чи задумувалися ви про важливість власної внутрішньої дитини?
23 квітня 2024 року консультант ЦПРПП Марина Марчук надала змогу кожному поринути у щасливий світ дитинства!
Тема майстер-класу «Використання ігрових технологій у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами» є надзвичайно цікавою та актуальною для педагогічних працівників Чернівецької територіальної громади.
Під час навчання було розкрито теоретичні аспекти ігрових технологій, способи та засоби використання ігор у практичній діяльності вчителів, асистентів вчителів, практичних психологів та соціальних педагогів.
Практична частина містила у собі роботу з ведмедиками за принципом «Teddy bear therapy». Учасники майстер-класу пропрацювали роботу з ведмедиком як з терапевтичним інструментом; ознайомилися з особливостями аналізу ігрової діяльності за протоколом Карла Ворстера.
Висловлюємо подяку адміністрації Чернівецького ліцею №19 ім. О. Кобилянської за сприяння у проведенні заходу неформальної освіти!