![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_46024eb397094bf990f04752041266de~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_46024eb397094bf990f04752041266de~mv2.jpg)
В умовах воєнного стану в Україні практичні психологи і соціальні педагоги відіграють важливу роль. Наразі, в процесі радикальних змін системи освіти, психологічна служба сучасного закладу освіти як ніколи покликана сприяти покращенню умов для розвитку кожного суб’єкта освітнього процесу, здійснювати психологічну підтримку й надавати допомогу здобувачам освіти, учителям, батькам.
06 вересня 2023 року відбулося засідання методичного об’єднання практичних психологів і соціальних педагогів ЗЗСО та ЗПО «Організація роботи фахівців психологічної служби у 2023/2024 н.р.»
Ольга Вайнбендер, голова методичного об’єднання, під час заходу ознайомила фахівців з листом МОНУ «Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти у 2023/2024 навчальному році».
Психолог ЦПРПП Оксана Дмитрюк обговорила з учасниками засідання методичні рекомендації НМЦ ППСР ІППО ЧО щодо діяльності практичних психологів та соціальних педагогів у 2023/2024 н.р., питання соціально-психологічної допомоги під час війни, психологічного супроводу НУШ, ведення документації, організації та планування роботи на новий навчальний рік, професійного розвитку фахівців.