![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_8f84a7e6854d4a14a70ea8de0ca644d6~mv2.jpg/v1/fill/w_126,h_126,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_8f84a7e6854d4a14a70ea8de0ca644d6~mv2.jpg)
Наприкінці навчального року перед кожним практичним психологом та соціальним педагогом закладу освіти постає завдання – переглянути власну роботу та скласти звіти за її результатами.
Уміння та навички організовувати та вести документування інформації стосовно виконання трудових функцій є однією з трудових функцій фахівця психологічної служби.
Аналізуючи свою роботу, практичним психологам і соціальним педагогам варто оцінити такі показники:
раціональність та якість професійної діяльності;
ефективність роботи;
відповідність змісту роботи та її організації нормативним документам;
аналіз складеного річного плану і можливість його реалізації.
Аналізувати свою діяльність важливо з метою удосконалення роботи в майбутньому.
21 квітня 2021 року психологом Центру Дмитрюк Оксаною було проведено онлайн-консультацію для практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти на тему: «Підготовка та оформлення звітної документації фахівця психологічної служби закладу освіти», де фахівці опрацювали нормативні документи, обговорили вимоги до складання статистичних та аналітичних звітів.