![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_20b311d914364bcebe19dd5b3a791abd~mv2.jpg/v1/fill/w_117,h_78,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_20b311d914364bcebe19dd5b3a791abd~mv2.jpg)
Емоційний стан та стресостійкість вчителя безпосередньо впливають на емоційний стан учнів та атмосферу в класі. Саме тому освітянам вкрай важливо піклуватися про себе в часи високої невизначеності та стресогенності, віднаходити власні ресурси стійкості та життєвої енергії.
У надзвичайних ситуаціях освіта є одним з головних факторів психічного та фізичного захисту дітей. Освітній процес має здійснюватися таким чином, щоб створити для учнів безпечне та стабільне середовище у розпал кризи.
У січні 2023 року Оксана Дмитрюк, психолог ЦПРПП, провела тренінги з педагогічним колективом ЗОШ №8 на тему «Емоційна підтримка та професійне зростання вчителів». А 4 квітня 2023 року відбулася чергова зустріч, супервізійна, під час якої учасники обмінювалися досвідом використання отриманих знань під час тренінгів.