top of page

Другий національний тест з медіаграмотності


25 жовтня 2023 року відбудеться щорічний тест із медіаграмотності, який організовує національний проєкт із медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики "Фільтр" до Глобального тижня медіаграмотності 23–29 жовтня. Як зазначає МОНУ, це вже вдруге Україна приєднується до цієї ініціативи.


👉Тест можна скласти 25 жовтня на платформі "Typeform" о 10:00, 13:00, 17:00 та 21:00 лише 1 раз. Тривалість опитування 45 хвилин, після його закінчення можна одразу побачити свій результат.

👉 Правильні відповіді організатори опублікують 26 жовтня на сайті "Фільтр".

👉 Покликання на тест буде розміщено напередодні в соцмережах та на сайті "Фільтр".

👉 Учасники, які найшвидше дадуть найбільшу кількість правильних відповідей, отримають подарунки від партнерів. Гравці, які складуть тест більше ніж 1 раз, не зможуть претендувати на призи.

👉 Переможців оголосять 1 листопада в соцмережах та на сайті "Фільтр". Справжні гуру медіаграмотності отримають сертифікати, що підтверджують їхні знання. Переконайтеся, що ви правильно зазначили електронну пошту, прізвище та ім’я.

👉 Національний тест із медіаграмотності реалізовується Національним проєктом із медіаграмотності "Фільтр" Міністерство культури та інформаційної політики України разом із програмою USAID "Мріємо та діємо" та проєктом "Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність", які втілюються IREX in Ukraine, та разом з UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки уряду Японії.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page