![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_3e6667409ea249ea9db5f8f7da6b4378~mv2.jpg/v1/fill/w_125,h_80,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_3e6667409ea249ea9db5f8f7da6b4378~mv2.jpg)
Запрошуємо педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Чернівецької міської територіальної громади на майстер-клас «Використання ігрових технологій у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами», який відбудеться 23 травня 2024 року о 14.30 в Чернівецькому ліцеї №19 ім. О. Кобилянської.
Програму майстер-класу можна переглянути за покликанням.
Реєстрація за покликанням https://bit.ly/4blIXRq.