top of page

Вебінар для вчителів фізики та астрономії


25 листопада 2021 року на базі Чернівецького центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулася онлайн-зустріч з вчителями фізики та астрономії Чернівецької територіальної громади.

Консультанти ЦПРПП, Родіка Тіміш та Галина Артименко, розглянули з учасниками вебінару актуальні питання з проблеми: «Атестація та підвищення кваліфікації педагогічних працівників: запитання та відповіді».

Процедура атестації педагогічних працівників триває майже увесь навчальний рік, тому удосконалення знань щодо нормативно-правової бази, що регламентує атестацію та підвищення кваліфікації, системи заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників, є завжди на часі.

Формат проведення заходу «запитання та відповіді» надав можливість педагогам обмінятися досвідом, розглянути на практичних прикладах алгоритм дій з підготовки до атестації та підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Зворотній зв'язок з вчителями підтвердив: обрана тема онлайн-обговорення є актуальною, дозволяє вдосконалити освітній процес та сприяє розвитку професійної компетентності учителя.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page