top of page
Положення про порядок створення електронного видання
Про видання

         «ЧернівціОсвітні: навчаємо та навчаємось»  – це періодичне інтерактивне електронне видання, на сторінках якого висвітлюватимуться актуальні питання щодо професійної діяльності педагогів закладів освіти Чернівецької міської територіальної громади.

      Засновник – комунальна установа «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Чернівецької міської ради.  

           Відповідно до спільного наказу комунальної установи "Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників" та Управління освіти Чернівецької міської ради від 28 грудня 2023 року №21/72,  воно є виданням засновника.

            Педагогічне електронне видання  засноване в 2024 році.

            Мета видання:

  • забезпечити педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти можливістю комунікації, обміну досвідом; 

  • об'єднати досвідчених фахівців у галузі освіти: вчителів-практиків, науковців, управлінців, консультантів, громадських діячів, видавців, юристів довкола розв'язання проблемних питань; 

  • сприяти формуванню спільноти відповідального вчительства з розвиненими горизонтальними зв’язками; 

  • формувати позитивний імідж педагогів Чернівецької міської територіальної громади поміж всеукраїнської та міжнародної педагогічних спільнот;

  • забезпечити взаємозв'язок молодого та досвідченого поколінь педагогів у сфері освіти;

  • розвивати сучасну вітчизняну  школу.

            Завдання:

  • висвітлювати діяльність педагогічних працівників закладів освіти Чернівецької міської територіальної громади; 

  • сприяти обміну досвідом з сучасних актуальних проблем в освітній галузі; 

  • поширювати інформацію про сучасні успішні педагогічні практики роботи, досвід роботи освітян у міжатестаційний період; 

  • формувати українську сучасну освіту і сприяти впровадженню педагогічних ідей, запропонованих авторами публікацій.

            Мова видання: українська.
            Періодичність: щоквартально; випуски – березень, червень, вересень, грудень.

           Тематика видання: публікування методичних матеріалів та розробок педагогічних працівників, висвітлення концепцій та реалій розвитку сучасного вчителя, оприлюднення фахових поглядів, актуальних відомостей про події в галузі освіти, сучасних тенденцій та підходів до організації освітнього процесу.

Про випуск

         У 1-ому випуску видання «ЧернівціОсвітні: навчаємо та навчаємось»   буде вміщено електронні публікації (плюс додаткові матеріали, доступні лише онлайн): про сучасний стан в освіті; статті про використання сучасних підходів в організації освітнього процесу;  методичні розробки; описи досвіду роботи педагогічних працівників, кращі учительські практики.

     Автори публікацій – усі категорії педагогічних працівників закладів освіти Чернівецької міської територіальної громади.

Редакційна політика

       Публікування матеріалів у електронному виданні безоплатне. Кожен матеріал подається на розгляд Редакційної ради для резензування.
      Не приймаються  публікації, які містять дискримінацію в будь-яких формах та/чи спрямовані на розпалювання релігійної, міжрасової, міжнаціональної ворожнечі. Такі матеріали повертатимуть авторам без права на повторне розглядання.

       Якщо автор не погоджується із заувагами Редакційної ради та відмовляється змінювати матеріал, Редакційна рада залишає за собою право відмовити авторові в публікації на сторінках видання.
        Видання працює за принципом відкритого доступу. Усі користувачі можуть вільно переглядати та посилатися на матеріали, опубліковані у виданні, не отримуючи перед тим згоди автора чи видавця.

Політика щодо плагіату

       У разі виявлення плагіату (немає або бракує покликань на джерела інформації, які було використано в процесі роботи над матеріалом; було порушено положення Закону України «Про авторське право і суміжні права»), самоплагіату (оприлюднення власних раніше опублікованих результатів як нових) чи інших ознак недотримання академічної доброчесності (фабрикація, фальсифікація, надання неправдивої інформації щодо результатів або методик дослідження) Редакційна рада повертає рукопис авторові та не прийматиме його повторно.

bottom of page