![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_27c6355bb0a14a048b5510ecaadb3ba3~mv2.png/v1/fill/w_125,h_125,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_27c6355bb0a14a048b5510ecaadb3ba3~mv2.png)
Покоління «альфа» – це хто? Які підходи використовувати до навчання цього покоління? Хто ми є: учителі чи фасилітатори? Наскільки глибокі у них когнітивні потреби і які цифрові технології стануть дійсно мотиваційними та результативними? Ці та багато інших питань обговорювали під час Cambridge Day у нашому місті 18 вересня. В роботі конференції взяли участь вчителі англійської мови закладів освіти міста, які також працювали в тематичних групах: ТКТ, B2 First, B1 Preliminary, A2 Key Methodology: fossilized errors (М. Овечко, сертифікований тренер CELTA, Київ), Way to replenish your teacher’s toolkit (О. Молодек, сертифікований тренер CELTA, ліцей № 7, Чернівці та К. Худик, сертифікований тренер CELTA, ЧНУ, Чернівці) та Preparation for C2 Proficiency: first-hand experience (Л. Гуцуляк-Тимофті та А. Овачук (Чернівці). Всі присутні на конференції отримали сертифікати від Cambridge.
Вже не перший рік заклади загальної середньої освіти готують учнів до складання міжнародних іспитів з англійської мови у тісній співпраці з Cambridge English Assessment. Під час конференції були нагороджені відзнаками заклади освіти, які є центрами з підготовки до Кембриджських іспитів: ліцей № 7 (платина), багатопрофільний ліцей № 11 «Престиж» (золото), ліцей № 5 «Оріяна» (срібло) та СЗОШ № 22 (срібло).
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_46a47c8836514356875568f8abe58f20~mv2.jpg/v1/fill/w_117,h_117,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_46a47c8836514356875568f8abe58f20~mv2.jpg)