![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_cb19c400c566454cbe2e08c5d8ff4d0d~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_cb19c400c566454cbe2e08c5d8ff4d0d~mv2.jpg)
14.03.2024 відбувся семінар — практикум з вчителями початкових класів на тему "Формування мовно-комунікативної компетентності учнів на уроках у початкових класах." Організатор заходу — Чернівецький ЦПРПП, консультант Оксана Снігур. На початку зустрічі педагоги обговорили джерела розвитку мовно-комунікативної компетентності, шляхи їх формування та використання дидактичних матеріалів на уроках української мови. Під час практичної роботи досвідом ділилися: Наталія Головата, Чернівецький ліцей №22 ім. А. Кохановського "Практичні вправи для розвитку мовно-комунікативної компетентності на уроках української мови". Тетяна Слободян, Чернівецький ліцей №18. "Система словникової роботи на уроках української мови як передумова інтелектуального зростання учнів початкових класів." Під час активностей педагоги відпрацювали цікаві завдання в парах та групах. Було весело, цікаво, творчо. На завершення семінару проведено "Колесо рефлексії" Дякуємо: Молодіжний центр "Резиденція молоді" за сприяння у проведенні заходу, спікерам за співпрацю, педагогам за активну участь.
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_3d2fad990831411b9aaf10fabeb741cd~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_3d2fad990831411b9aaf10fabeb741cd~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_dffe8db175c24f9d8f95fc7fb1f9977b~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_dffe8db175c24f9d8f95fc7fb1f9977b~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_e64ee48ddfce40f290671dde6c0d2da1~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_e64ee48ddfce40f290671dde6c0d2da1~mv2.jpg)