top of page

Старт міської онлайн-школи грамотності в 2023/2024 н.р.


27 жовтня 2023 року, у День української писемності та мови, відбулося 1 заняття міської онлайн-школи грамотності «Я вивчаю українську!», робота якої стартувала ще в 2022/2023 н.р. на виконання Програми розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя Чернівецької міської територіальної громади на 2022-2025 роки та Стратегії популяризації української мови у закладах освіти Чернівецькій міської територіальної громади, затверджених наказом управління освіти Чернівецької міської ради від 03.05.2022 №115.

«Професійне мовлення вчителя», - тема заняття, яке провели Алла Чорней, учителька української мови та літератури Чернівецького ліцею №18, керівник Школи, та Алла Ткач, консультантка центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради. Учасники заходу – педагога закладів освіти – дошкільної, загальної середньої, позашкільної – Чернівецької міської територіальної громади.

Під час онлайн-заняття педагоги ознайомилися з планом роботи Школи в 2023/2024 н.р., пригадали літературні норми української мови та їх сутність. Алла Чорней організувала для учасників «робочий день», під час якого продемонструвала дотримання орфоепічних та лексичних норм учителів під час спілкування з учнями та їхніми батьками.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page