![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_3710e23ce22844829fe4c1414594f157~mv2.jpg/v1/fill/w_125,h_80,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_3710e23ce22844829fe4c1414594f157~mv2.jpg)
22 листопада 2022 року відбудеться друге засідання педагогічної майстерні для вчителів української мови та літератури «Література рідного краю. Минуле – сучасне – вічність: талановиті письменники Буковини». Запрошується керівник шкільного МО української мови та літератури закладу загальної середньої освіти (або 1 представник від шкільної кафедри учителів-україністів).
Початок о 15.30.
Місце проведення – Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського (вулиця Українська, 22)