![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_18a92efab26544e7ae4ddf2d48d500dd~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_92,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_18a92efab26544e7ae4ddf2d48d500dd~mv2.jpg)
2023 рік стає стартом для участі учителів української мови та літератури, математики в сертифікації педагогічних працівників. Реєстрація розпочнеться 01 серпня 2023 року. І хоч часу ще є доволі, учителям необхідно підготуватися до цього зовнішнього оцінювання професійних компетентностей. З метою надання педагогам зазначених категорій необхідної інформації Інна Терлецька та Алла Ткач, консультанти центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради, 05-06 квітня 2023 року провели онлайн-консультації на тему «Сертифікація педагогічних працівників-2023».
Учасники онлайн-зустрічей ознайомилися з нормативними документами щодо проведення сертифікації-2023, програмами незалежного тестування фахових знань та умінь учителів української мови та літератури, математики. Особливий акцент було зроблено на вимогах до реєстрації для участі в цьому випробуванні, на 3-х етапах його проведення, на характеристиці тестів для учителів української мови та літератури й математики.
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_34fcf6fd79f24c049dadc58ba843bcb6~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_34fcf6fd79f24c049dadc58ba843bcb6~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_78c793a3b2804076a93028544fff074f~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_78c793a3b2804076a93028544fff074f~mv2.jpg)