top of page

Семінар практикум для педагогічних працівників "Вплив психоактивних речовин на організм підлітків"

Зимові канікули час відпочинку для учнів. Водночас, для педагогів, це - вдалий період для удосконалення власних знань та навичок педагогічної діяльності.

У рамках проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» Чернівецької ТГ, відповідно плану спільних дій спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі та ювенальних поліцейських на січень місяць, а також, графіку проведення заходів неформальної освіти Чернівецького центру професійного розвитку педагогічних працівників, педагогам запропонована актуальна тема: "Вплив психоактивних речовин на організм підлітків" у форматі семінару – практикуму.

Спікери заходу, Юлія Дубинська, старший оперуповноважений 1-го відділу (оперативних розробок та оперативної роботи) управління боротьби з наркозлочинністю в Чернівецькій області ДБН НПУ, Дмитро Вітанчук, поліцейській сектору ювенальної превенції відділу превенції Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області, Родіка Тіміш, спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Чернівецької ТГ провели змістовну інформаційно-просвітницьку діяльність, надавши можливість педагогам поглибити знання щодо основних принципів первинної та вторинної профілактики вживання психоактивних речовин різними категоріями населення, її впливу на людину, зокрема підлітків, відповідальності за їх зберігання, публічне вживання та збут у разі виникнення кризових ситуацій в освітньому середовищі.

Освітяни ставили запитання, цікавились як вчинити в тій чи іншій ситуації та подякували правоохоронцям за цікавий семінар.Kommentare


Die Kommentarfunktion wurde abgeschaltet.
bottom of page