![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_5c3b119a96ec4befaf445bb88e89d857~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_5c3b119a96ec4befaf445bb88e89d857~mv2.jpg)
13. 03.2024 року на базі Чернівецького ліцею № 14 для вчителів предмета «Захист України» було проведено семінар-практикум на тему: «Безпілотники. Теорія: від базових знань до керування» спільно з фахівцями Головного управління ДСНС України в Чернівецькій області.
На початку зустрічі керівник професійної спільноти Васильєв В.В., вчитель ліцею № 9, ознайомив з організаційними питаннями семінару, а консультант ЦПРПП Марцісь Л.А. розповів про теоретичні аспекти, що стосуються дій з безпілотниками як в мирний час, так і під час режиму воєнного стану.
Практичну частину семінару-практикуму проводили фахівці Головного управління ДСНС України в Чернівецькій області майор служби цивільного захисту Гриневич Ю.А. та ст. лейтенант служби цивільного захисту Яківчук М.В.
Семінар-практикум проведено з метою формування навичків основ керування безпілотними літальними апаратами та популяризація даної техніки серед учнів, які отримавши базові навички, зможуть, за бажанням, обрати військову або цивільну спеціальність з керування, вироблення, конструювання чи модернізації дронів.
Щиро вдячні Головному управління ДСНС України у Чернівецькій області за співпрацю та фахівцям Головного управління ДСНС України в Чернівецькій області майору служби цивільного захисту Гриневичу Ю.А. та ст. лейтенанту служби цивільного захисту Яківчуку М.В. за прекрасну розповідь та практичну роботу з дронами.
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_58dc218fb1754d4aa85d7b5521caf8c0~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_104,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_58dc218fb1754d4aa85d7b5521caf8c0~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_941bb246adc9476eaac1daa594cf95b0~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_104,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_941bb246adc9476eaac1daa594cf95b0~mv2.jpg)