top of page

Семінар-практикум "Вплив психоактивних речовин на здоров’я підлітків"


У рамках Всеукраїнського Проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» продовжується реалізація спільних заходів з метою створення безпечного освітнього середовища на теренах Чернівецької громади.

На базі пілотного закладу освіти, Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 відбувся семінар-практикум "Вплив психоактивних речовин на здоров’я підлітків".

Організатори заходу:

  • Управління освіти Чернівецької міської ради

  • Сектор ювенальної превенції відділу превенції Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області

  • Відділ (оперативних розробок та оперативної роботи) управління боротьби з наркозлочинністю в Чернівецькій області ДБН НПУ

  • ОКНП "Чернівецький обласний наркологічний диспансер"

  • Чернівецький центр професійного розвитку педагогічних працівників

Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі запропонувала учасникам заходу (класним керівникам 5-11 класів, спеціалістам психологічних служб закладів освіти) поглибити знання щодо основних принципів первинної та вторинної профілактики вживання психоактивних речовин, їх впливу на людину, зокрема підлітків, відповідальності за їх зберігання, публічне вживання та збут у разі виникнення кризових ситуацій в освітньому середовищі.

Спікери семінару-практикуму:

  • Дубінська Юлія, старший оперуповноважений 1-го відділу (оперативних розробок та оперативної роботи) управління боротьби з наркозлочинністю в Чернівецькій області ДБН НПУ

  • Кав'юк Олена, старший інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області

  • Ясинська Вікторія, лікар-нарколог, відповідальний за замісну підтримуючу терапію, КУ "ОКНП Чернівецький обласний наркологічний диспансер"

  • Кривошаєва Галина, психолог КУ "ОКНП Чернівецький обласний наркологічний диспансер"

  • Тіміш Родіка, спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі, консультант Чернівецького ЦПРПП.

До заходу долучилася Ліснянська Наталія, кандидат медичних наук, лікар-методист, ДУ "Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб" МОЗ України. Установа надала роздатковий матеріал з протидії тютюнопаління.

Команда Проєкту спільно із адміністрацією закладу освіти, Починок Анжелою, директором ліцею №4, Пастулою Наталією, заступником директора з виховної роботи, Павлюк Олесею, соціальним педагогом, висловлюють вдячність всім учасникам заходу.

Змістовні презентації, тренінгові вправи з аудиторією та дискусійний формат спілкування підтверджують важливість данного напрямку інформаційно-профілактичної роботи з учасниками освітнього процесу для зміцнення безпекового середовища навчальних закладів України.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page