![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_f0f1bb91e5f941a194e899a4ef6da909~mv2.jpg/v1/fill/w_125,h_80,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_f0f1bb91e5f941a194e899a4ef6da909~mv2.jpg)
Запрошуємо педагогічних працівників на семінар-практикум у рамках Всеукраїнського пілотного проєкту "Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі" на тему "Домедична допомога: від теорії до практики", який відбудеться 5 грудня 2022 року о 13:00. Захід відбудеться ОЧНО на базі пілотного закладу освіти, Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №30. З програмою семінару можна ознайомитися за покликанням. Покликання для реєстрації на захід: https://forms.gle/Tnq3RfpPBfJBzKVd8 Безпека освітнього середовища - понад усе! Приєднуйтеся до Проєкту "Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі"! Все буде Україна!