![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_4b90ac7e7ddf40c38359f590ffc44827~mv2.jpg/v1/fill/w_153,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_4b90ac7e7ddf40c38359f590ffc44827~mv2.jpg)
Запрошуємо керівників закладів освіти та їх заступників з виховної роботи до участі у Форумі на тему "Безпечний освітній простір: взаємодія заради майбутнього". Дата проведення: 14 травня 2023 року.
Початок: 15-00 год. Форма проведення заходу - змішана:
- очно для учасників Чернівецької ТГ на базі Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Івасюка (м. Чернівці, вул.О.Кобилянської, 47);
- онлайн для учасників з інших областей України (покликання для приєднання до конференції ZOOM учасники отримують на е-адреси, вказані під час реєстрації).
Захід проводиться у рамках пілотного проєкту "Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі".
Реєстрація за покликанням https://forms.gle/1tuNZxEoQWy7Leqb9.
З програмою круглого столу можна ознайомитися у вкладці «Підвищення кваліфікації/ Програми ЦПРПП» перейти.