![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_9736f2bb3f8d4480bf6a328d1955ed2a~mv2.jpg/v1/fill/w_101,h_101,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_9736f2bb3f8d4480bf6a328d1955ed2a~mv2.jpg)
11 жовтня 2023 року відбулось перше у 2023/2024 навчальному році засідання методичної студії заступників директорів, методистів, завідувачів відділами закладів позашкільної освіти. Учасники зустрічі обговорили проблеми у роботі закладів та визначили шляхи їх вирішення, взяли активну участь у складанні методичної валізи, виконували інтерактивні вправи та практики. Щедро ділились з колегами досвідом роботи Світлана Мурзенко (МЦНТТУМ), Олеся Комарницька та Ярослава Коваль (МЦЕНТУМ), Наталія Мельничук та Ольга Косило (ЧЦЮТ ім. Л.К.Каденюка), Альона Негрич (БТДЮ). Галина Прокопик, консультант ЦПРПП, ознайомила з новими напрямами позашкільної освіти, запропонувала ідеї для створення креативного освітнього простору.
Всі учасники отримали методичні матеріали для подальшого використання в роботі з педагогами і вихованцями.