![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_b4844aba39ff4c4b89bade664dcca159~mv2.jpg/v1/fill/w_117,h_117,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_b4844aba39ff4c4b89bade664dcca159~mv2.jpg)
Війна змінила кожного з нас. Але залишилось найголовніше – віра в Перемогу та бажання кожному з нас робити якнайбільше для її наближення. Про те, як заклади позашкільної освіти міста пройшли випробування більше як роком війни; забезпечували навчання та підтримку вихованців, залишаючись осередком тепла і розуміння; як педагоги-позашкільники попри все навчалися, підвищували свою кваліфікацію; як створювали для дітей територію світла та любові під час проведення у закладах літніх таборів – йшла мова 26.05.2023 року на зустрічі в управлінській студії директорів закладів позашкільної освіти.