![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_476b1f59e8b84a9c8b2e42d348c221e0~mv2.jpg/v1/fill/w_125,h_80,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_476b1f59e8b84a9c8b2e42d348c221e0~mv2.jpg)
"…Дитина – це
сонечко, навколо якої мають обертатися
і програми, і педагоги,
і методисти…"
Овід Декролі
Радісне навчання, пріоритет партнерства, забезпечення максимальної активності дитини під час проживання кожного дня в закладі дошкільної освіти — головні принципи Програми. Педагоги зможуть забезпечити впевнений і успішний старт дошкільників до перспектив майбутнього життя. Програма «Впевнений старт» спрямована на створення фундаменту успішності дитини в умовах Нової української школи.
Тобто, сьогодні в умовах впровадження Нової української школи перед нами усіма педагогами стоїть дуже важливе завдання – це забезпечення наступності між усіма ланками освіти, зокрема між дошкільною та початковою ланками освіти. І в залежності від того, наскільки батьки та педагоги зможуть підготувати, правильно адаптувати дитину до нового періоду її життя, від періоду дошкільного дитинства до періоду шкільного віку – це вже буде закладатися успішне підґрунтя до подальшого навчання і до враження взагалі дитини від навчання шкільного життя. Тому на сьогодні ці всі нові тенденції, нові підходи, які існують в педагогіці, в практиці, в науці було викладено якраз в програмі «Впевнений старт».
Саме для відповіді на питання педагогів щодо планування роботи було проведено 13 вересня 2022 року онлайн-консультацію «Плануємо впевнено за освітньою програмою «Впевнений старт» на платформі Google Meet для музичних керівників та інструкторів з фізичного виховання закладів дошкільної освіти.
Під час онлайн-консультації було роз’яснено яким чином планувати освітню діяльність, проведення діагностик для успішної реалізації завдань програми, інтегрований підхід в роботі.
Отож, освітня програма «Впевнений старт» містить чітко визначені освітні завдання, не переобтяжена методичними порадами, уточненнями, рекомендаціями тощо. Вона передбачає свободу професійної діяльності у виборі форм, методів та засобів реалізації освітніх завдань.
Ми бажаємо, щоб новий навчальний рік був стартом впевненим, щоб новий навчальний рік пройшов дуже продуктивно, вдало, натхненно і мав гарні результати. Миру нас усім!
Все буде Україна!
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_713a07088686437c8ebe29c9e054c559~mv2.jpg/v1/fill/w_117,h_48,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_713a07088686437c8ebe29c9e054c559~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_9ea975c6dc7c4de6887de1b1ea63f24f~mv2.jpg/v1/fill/w_117,h_50,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_9ea975c6dc7c4de6887de1b1ea63f24f~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_53f47e8b6e954ddfb1a57c55571e8ea0~mv2.jpg/v1/fill/w_117,h_49,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_53f47e8b6e954ddfb1a57c55571e8ea0~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_5341f1fbdf4e470dbb3566936225ac7d~mv2.jpg/v1/fill/w_117,h_49,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_5341f1fbdf4e470dbb3566936225ac7d~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_62bec557519642aa9f56e2ba93f18505~mv2.jpg/v1/fill/w_117,h_49,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_62bec557519642aa9f56e2ba93f18505~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_251ab8979cae4325ad524a3f31f72ff2~mv2.jpg/v1/fill/w_117,h_49,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_251ab8979cae4325ad524a3f31f72ff2~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_d3f32e5fbdde4915a0517a74b3953f09~mv2.jpg/v1/fill/w_117,h_50,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_d3f32e5fbdde4915a0517a74b3953f09~mv2.jpg)