![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_d926086c1bbe4a5590a6c7ebc2a5d9f7~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_105,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_d926086c1bbe4a5590a6c7ebc2a5d9f7~mv2.jpg)
Cучасний заклад освіти: місія, візія, цінності. Такою була тема першого заняття для слухачів Школи майбутнього директора, яке відбулось у п'ятницю на базі приватного ліцею «Соломон» (директор Алла Гайсан).
Консультанти центру Сергій Кізіма та Руслан Іванюк підготували для слухачів Школи тематичні активності: вправу «Діамант цінностей» з визначення індивідуальних та групових цінностей, модельну гру «Етичний лабіринт» з детермінування проявів недоброчесної поведінки різними професійними групами та спільне обговорення мініфільму «Альтернативна математика».
Підсумкова рефлексія у формі «колеса вибору» засвідчила позитивний післясмак зустрічі та бажання й надалі професійно вдосконалюватися. Висловлюємо щиру подяку директорці ПШ «Соломон» Аллі Гайсан за сприяння у проведенні зустрічі та особистий емоційний внесок у її успішне проведення.
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_782e19c7f70942b39c41856cd49505ef~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_782e19c7f70942b39c41856cd49505ef~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_7cfdf87459684db4ab21cb54acf01420~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_7cfdf87459684db4ab21cb54acf01420~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_87f98a9387124b4b828b3177d0cb023c~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_87f98a9387124b4b828b3177d0cb023c~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_fcd606c42cb549ec80e8f95e1a286160~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_fcd606c42cb549ec80e8f95e1a286160~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_d7de7180813d4189bef6937bdf127a57~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_d7de7180813d4189bef6937bdf127a57~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_f36bca77c38a418d927be3f67e74cf72~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_f36bca77c38a418d927be3f67e74cf72~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_8cdd65cdadd5442fb41f6cd9baf40812~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_8cdd65cdadd5442fb41f6cd9baf40812~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_6ff540d21f344c6e9ff66d74ff96173e~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_6ff540d21f344c6e9ff66d74ff96173e~mv2.jpg)