top of page

Особливості проведення національного мультипредметного тесту-2023

У 2022/2023 н.р. випускники закладів загальної середньої освіти звільнені від державної підсумкової атестації. Але для вступу до вищого навчального закладу їм необхідно скласти національний мультимедійний тест, який замінює зовнішнє незалежне оцінювання через воєнні дії в Україні.

28-29 березня 2023 року консультанти центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради Інна Терлецька та Алла Ткач провели онлайн-консультації для вчителів математики, фізики, української мови та літератури, які викладають в 11-х класах закладів загальної середньої освіти Чернівецької міської територіальної громади.

Під час онлайн-зустрічей консультанти розкрили особливості проведення національного мультипредметного тесту-2023. Учасники дізналися про нормативно-правову базу, якою регламентується проведення НМТ-2023, етапи реєстрації для участі в ньому, ознайомилися з його структурою та особливостями блоків НМТ з математики, української мови як обов'язкових предметів та фізики - як додаткового. Також педагогам було запропоновано ряд онлайн-ресурсів, якими їхні учні можуть скористатися для підготовки до НМТ.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page