![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_be25e87f5b824fc292078a36fc9e65ec~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_be25e87f5b824fc292078a36fc9e65ec~mv2.jpg)
13.09.2023 року для педагогів закладів дошкільної освіти Чернівецької територіальної громади на базі ЗДО №8 «ДивоСад» було проведено консультацію «Освітні програми - вимоги сьогодення». Реалізація вимог Державного стандарту дошкільної освіти визначається освітньою програмою закладу, що передбачено ст. 22 Закону України «Про дошкільну освіту». Педагоги ЗДО ознайомилися з переліком чинних освітніх програм та навчально-методичною літературою, рекомендованих Міністерством освіти і науки України на 2023/2024 навчальний рік.
При організації взаємодії з дітьми варто врахувати їхній емоційний стан, адже щодня безпекова ситуація може змінюватися. Саме тому, вихователям було представлено безкоштовний електронний застосунок «Віздом: Світ емоцій» підтримка соціально-емоційних потреб дітей старшого дошкільного віку.
В кожному ЗДО має стати нормою систематичне, цілеспрямоване, змістовне та ефективне планування освітнього процесу за рівнем розвиненості, вихованості дітей дошкільного віку.