![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_5f50ecec8b4c4a8fa09beaae6e9d3e36~mv2.jpg/v1/fill/w_135,h_59,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_5f50ecec8b4c4a8fa09beaae6e9d3e36~mv2.jpg)
05 травня 2022 року на платформі Zoom відбулось засідання методичного об`єднання вчителів предмету «Захист України». Керівник МО, вчитель ліцею №9 Валерій Васильєв поділився досвідом проведення підсумкових уроків з предмету, ознайомив педагогів з результатами роботи методичного об`єднання у 2021/2022 н.р. Леонід Марцісь (ЗОШ №37) проаналізував результати участі учнів закладів освіти міста у грі «Сокіл» («Джура»). Методист науково-методичного центру виховної роботи та культури здоров’я ІППОЧО Юрій Коноплянко проінформував учасників методичного об`єднання про діяльність ІППОЧО щодо підвищення кваліфікації педагогів в умовах воєнного стану, дав відповіді на питання. Галина Прокопик, консультант ЦПРПП, звернула увагу присутніх на особливості завершення 2021/2022 н.р., особливо в питанні оцінювання навчальних досягнень учнів, на документи, які регламентують роботу вчителя в умовах війни.
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_8cab01baecf8461cad623f78658a9dd4~mv2.jpg/v1/fill/w_117,h_117,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_8cab01baecf8461cad623f78658a9dd4~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_bf682cfa731044629459659d3a7fa3c0~mv2.png/v1/fill/w_78,h_96,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_bf682cfa731044629459659d3a7fa3c0~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_cfd65629e7634cb1981e87cc3f023101~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_81,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_cfd65629e7634cb1981e87cc3f023101~mv2.jpg)