![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_1353f7a6ec9340e08299b1b9c6177cf6~mv2.jpg/v1/fill/w_125,h_80,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_1353f7a6ec9340e08299b1b9c6177cf6~mv2.jpg)
19 травня 2023 року відбудеться чергове засідання педагогічної майстерні для вчителів української мови та літератури «Література рідного краю. Минуле – сучасне – вічність: талановиті письменники Буковини». Запрошується керівник шкільного МО української мови та літератури закладу загальної середньої освіти (або 1 представник від шкільної кафедри учителів-україністів).
Початок о 15.30.
Місце проведення – Чернівецький художній музей (Центральна площа, 10)