![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_93c0d578579143cb94a14908ab2b40c4~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_93c0d578579143cb94a14908ab2b40c4~mv2.jpg)
У розвинутих країнах світу інклюзивна освіта давно визнана невід'ємною частиною освітнього процесу. Такий формат освіти впроваджувався з 70-х років 20-го століття.
У нас ще донедавна дитсадки з інклюзивним навчанням були поодинокими. Проте, останніх декілька років підхід до організації інклюзивної освіти кардинально змінився - в кожному дитсадку є діти з особливими освітніми потребами, які потребують особливої уваги, особливих умінь, особливих знань і навичок.
Тому педагогам постійно потрібно вчитись, щоб бути ефективними в роботі з малечею.
23 лютого на базі Інклюзивно-ресурсного центру № 2 відбулася консультація для фізінструкторів дитсадків "Робота фізінструктора ЗДО з дітьми з ООП: практичний аспект".
Для слухачів директор Центру Л.І Чернецька представила діяльність закладу, психолог Н.В. Семенчук під час спілкування обговорила рівні підтримки та категорії освітніх труднощів в освітньому процесі.
Реабілітологи В.В. Скоропадський та О.О. Краснова представили особливості фізичної реабілітації дітей з ООП, складові корекційних занять та практичні вправи. Наприкінці зустрічі консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Н.Г. Угорська провела інтерактивні вправи, направлені на розуміння важливості роботи з дітьми з ООП та постійного підвищення педагогічної майстерності.
Дякуємо дирекції та фахівцям ІРЦ №2 за проведену консультацію.