top of page

Конструктори для розробки інтерактивних вправ WordWall та LearningApps


На противагу тестам з автоматизованою перевіркою та оцінюванням відповідей учнів, існує інша категорія освітніх програмних засобів, які спрямовані швидше на формувальне оцінювання та відпрацювання практичних навичок, а не на виставлення оцінок. Зазвичай у таких системах учні мають можливість виконати завдання, перевірити правильність, повернутись до опрацювання матеріалу і знову спробувати виконати завдання. Такі сервіси не стільки оцінюють правильність відповіді з першої спроби, скільки допомагають учневі з’ясувати власні прогалини та зосередитись на корекції. Про використання таких веб-ресурсів для проведення формувального оцінювання дізналися учасники педагогічної майстерні «Цифрові інструменти формувального оцінювання» на занятті, яке відбулося 15 лютого 2023 року.

На п'ятому занятті педагогічної майстерні спікер заходу консультант ЦПРПП Інна Терлецька ознайомила вчителів закладів ЗЗСО з перевагами та функціональними можливостями конструкторів для розробки інтерактивних вправ - Learningapps та Wordwall . Під час практичної частини учасники побачили приклади використання різних технік формувального оцінювання за допомогою цих онлайн-ресурсів.

На завершення учасники заходу отримали завдання - Створити вправу за допомогою онлайн-сервісів WordWall або LearningApps, використовуючи одну з технік формувального оцінювання.




コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page