![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_6814d655d93e41cfa2ecc9a40570ed16~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_86,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_6814d655d93e41cfa2ecc9a40570ed16~mv2.jpg)
17 січня в гімназії №14 на зустріч професійної спільноти зібралися вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти. Консультант Центру Микола Ніга на зустрічі підвів підсумки роботи спільноти за перший семестр, намітили план на наступний.
Засідання пройшло в нестандарній формі у вигляді наукового диспуту, де були розглянуті інтерактивні форми і методи роботи на різних типах уроків; вчителі обмінялися власним досвідом використання цих методів та рекомендаціями щодо їх проведення.
На позитивній хвилі, учасники зустрічі обмінялися думками щодо роботи з творчо обдарованими учнями , їх участю в змаганнях на різних рівнях .
Важливо: на зустрічі було багато молодих педагогів, які нещодавно приєдналися до великої професійної спільноти вчителів фізичної культури.
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_e1d6c17642444c3796b8aa47f067734f~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_85,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_e1d6c17642444c3796b8aa47f067734f~mv2.jpg)