![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_23f4f7c79707473fabe2c8905673c5f1~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_23f4f7c79707473fabe2c8905673c5f1~mv2.jpg)
Національно-патріотичне виховання завжди було невід’ємною складовою виховного процесу в системі дошкільної освіти України. Адже патріотизм, як і інші якості особистості, починає формуватися в дошкільному дитинстві – у період надзвичайно активного розвитку дитини.
Завдання національно-патріотичного виховання дошкільників представлені нормативними документами. Відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» одним із ключових завдань дошкільної освіти є виховання в дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної мови, регіональних мов або мов меншин та національних цінностей українського народу.
21 травня 2024 року відбулося засідання професійної спільноти вихователів груп молодшого дошкільного віку «Національно-патріотичне виховання в контексті соціально – громадянської компетентності дітей молодшого дошкільного віку». З вітальним словом до учасників засідання звернулася директор закладу Ксенія Бруневич, та побажала позитивних емоцій від спілкування. Керівник спільноти, вихователь-методист ЗДО №22 «Дивограй» Наталія Кріган закцентувала увагу на виховання патріотизму в дітей молодшого дошкільного віку, педагоги-дошкільники відвідали кімнату-музей «Всі стежки ведуть до Дому». Учасники засідання мали можливість ознайомитися з навчально-дидактичними посібниками та іграми з навчально-патріотичного виховання. Музичний керівник, Оксана Руснак провела з учасниками «Віночок українських народних ігор».
Консультант Центру, Андріана Кравчук проінформувала спільноту щодо проведення заходів в рамках Літньої школи, а саме проведення тренінгу «Storytelling - один із сучасних методів формування ключових компетентностей дітей дошкільного віку», а також надала інформацію щодо подання матеріалів до освітянського електронного видання «ЧернівціОсвітні: навчаємо та навчаємось». На завершення засідання учасники активно долучилися до інтерактивної вправи «Вінець побажань» й висловили свої побажання.
Щиро дякуємо адміністрації та працівникам Щасливе дитинство! ЗДО 22 «Дивограй» за гостинність, співпрацю, учасникам за активність та гарно проведений час.
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_6b05a1246d854adf86ad30a67e3d2eac~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_6b05a1246d854adf86ad30a67e3d2eac~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_c62b321a550b43aaa136000fd7118351~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_c62b321a550b43aaa136000fd7118351~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_076862e2a3e04e7284d88f3a9289fe7e~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_076862e2a3e04e7284d88f3a9289fe7e~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_88bcf6119ca74198976fb39990bf20ab~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_88bcf6119ca74198976fb39990bf20ab~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_c6f7eb3c82764ed1b88bf20d93bc8e95~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_c6f7eb3c82764ed1b88bf20d93bc8e95~mv2.jpg)