![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_6347227ba0f245aebf723188ef63a813~mv2.jpg/v1/fill/w_125,h_80,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_6347227ba0f245aebf723188ef63a813~mv2.jpg)
Запрошуємо педагогічних працівників закладів дошкільної освіти до участі в майстер-класі «Використання прийомів мнемотехніки для розвитку активного мовлення дошкільників», який відбудеться 9 лютого 2024 року о 13.30 (початок), в очному форматі у приміщенні ЗДО №43 «Вербиченька» (вул. Небесної Сотні, 10-в).
З програмою майстер-класу можна ознайомитися за покликанням ПЕРЕЙТИ.
Покликання на реєстрацію http://surl.li/pxanx.