![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_c88ac78008cc4cf29f6265293a02b9d8~mv2.jpg/v1/fill/w_93,h_52,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_c88ac78008cc4cf29f6265293a02b9d8~mv2.jpg)
У День української писемності та мови працівники центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності -2022 «Твій дім». Пишучи його, кожен перейнявся змістом...
Рідний дім завжди був нашим оберегом. І в цей важкий для України час він продовжує виконувати цю місію, бо справді став «фортецею», у якій українці намагаються захиститися від жорстокості війни, знайти душевний спокій, подбати про ближнього. Віримо, що після перемоги тепло рідного дому загасить наші тривоги, залікує душевні рани.
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_265b60c70b7c444ca4d31c02c712dd40~mv2.jpg/v1/fill/w_162,h_288,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_265b60c70b7c444ca4d31c02c712dd40~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_bd80ff74e33345e7b51260e3d064b13d~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_bd80ff74e33345e7b51260e3d064b13d~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_3929b6cde7eb4c9cba3a687d142d5451~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_3929b6cde7eb4c9cba3a687d142d5451~mv2.jpg)