![](https://static.wixstatic.com/media/137e3e_aee2fb459d704e8d83c8cd96da8acd03~mv2.jpg/v1/fill/w_139,h_78,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/137e3e_aee2fb459d704e8d83c8cd96da8acd03~mv2.jpg)
1 грудня для педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти було проведено вебінар "Google-додатки. Google Форми – оцінювання учнів, надання зворотного зв'язку". Консультант Наталія Пшеничка озанйомила учасників з можливостями Google Форм - сервісу для створення опитувань, анкетувань, тестувань. Було детально обговорено порядок створення Google Форм і налаштування їх для оцінювання учнів та надання зворотного зв'язку, що є важливою частиною компетентнісного навчання дітей.
Через відсутність світла та інтернету не всі зареєстровані учасники змогли приєднатися до онлайн-зустрічі. Тому всім педагогам на електронні скриньки було надіслано відеозапис вебінару та покликання на підсумковий тест. За умови успішного виконання тестування (не менше 75% правильних відповідей) учасникам буде надіслано сертифікат про підвищення кваліфікації.
Дякуємо всім, хто в таких складних умовах підвищує свою професійність, самовіддано навчає наших дітей та наближає нашу перемогу!
Слава Україні!