top of page

Використання прийомів мнемотехніки для розвитку активного мовлення дошкільників


Одним із важливих принципів сучасної освіти є оптимізація навчання через застосування новітніх освітніх педагогічних технологій і, зокрема, «мнемотехніки». Мнемотехніка – це процес засвоєння нової інформації за допомогою спеціальних методів і прийомів.


9 лютого 2024 року для педагогів закладів дошкільної освіти, в залі ЗДО №43 «Вербиченька», було проведено майстер-клас «Використання прийомів мнемотехніки для розвитку активного мовлення дошкільників». Актуальність мнемотехніки для дошкільнят обумовлена тим, що саме в цьому віці в дітей переважає наочно-образна памʼять. Мнемотехніка сприяє успішному засвоєнню дітьми знань, умінь та навичок, розвитку звʼязного мовлення, поліпшенню ефективності засвоєння нової інформації; розвиває комунікативні та пізнавальні здібності особистості, творче, логічне й образне мислення; формує навички самостійно навчатися; підвищує упевненість у власних можливостях.


Мега креативна, творча, позитивна спікер заходу, вихователь-методист ЗДО №47 «Колосок» Аліса Одайник, провела з педагогами-дошкільниками практичну частину заходу та поділилася з власним досвідом роботи щодо використання мнемотехніки, також було представлено цікаві ігри з мнемокубом.

Дякуємо адміністрації та працівникам закладу ЗДО №43 «Вербиченька» за гостинність, учасникам за продуктивну працю та гарно проведений час!
Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page