top of page

Інтегроване навчання — цікаві ідеї та шляхи впровадження


29.02.2024 на базі Чернівецької гімназії №8  проведено майстер-клас на тему “Реалізація інтегрованого підходу в шкільній природничій освіті” для педагогів закладів освіти міста.

Ірина Савчук, директор гімназії, привітала учасників майстер-класу, познайомила з історією закладу освіти, побажала плідної, цікавої роботи та позитивних емоцій від спілкування. Ніна Турянська,  консультант Центру звернула увагу вчителів на переваги інтегрованого навчання: підвищує мотивацію, вчить учнів узагальнювати та робити висновки; сприяє формуванню всебічно, гармонійно та інтелектуально розвиненої особистості. Вчителі гімназії Оксана Ревега, вчитель географії та Оксана Павлюкович, вчитель біології звернули увагу на актуальність теми не лише у контексті впровадження та реалізації концепції НУШ, а й для сучасного учня, який сприймає світ, як цілісну систему, має простір для творчості, вчиться критично мислити, обґрунтовано висловлювати свою точку зору та для вчителя — у виборі теми, змісту, засобів, які використовуються в організації навчання школярів.

Оксана Ревега та Оксана Павлюкович познайомили колег з методами та формами роботи, які вони використовують при плануванні та проведенні інтегрованих уроків. Вчителі закладів освіти мали можливість на практиці обрати тему з програми інтегрованого курсу «Пізнаємо природу»  та розробити інтегрований урок, використовуючи форми, методи, прийоми, які є найбільш ефективними для інтегрованого уроку.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page