top of page

Інновації в освіті: методичні скарбнички сучасних педагогів


6 червня консультанткою ЦПРПП Оксаною Снігур проведено «Літню школу професійного зростання 2024» для спільноти вчителів початкових класів.

   Тема зустрічі: «Інновації в освіті: методичні скарбнички сучасних педагогів». Учасники отримали багато корисної інформації про формування колективу, інноваційні методи викладання, використання нових технологій в освіті, інструменти оцінювання, а також про методику роботи з учнями початкової школи.

Дякуємо спікерам:

1.     Олена Мельник, Людмила Савчук, Наталія Гаврилюк (ліцей №5 «Оріяна»), які презентували колегам « Сучасний освітній інструмент самооцінювання навчальної діяльності та емоційного інтелекту учнів початкових класів».

2.     Катерина Курочкіна (гімназія №20) поділилася досвідом роботи з «Упровадження компетентнісного підходу в освітній процес Нової української школи».

3.     Ірина Кондряк (ліцей №14) розповіла про «Щоденні 3: технологія для розвитку математичних навичок учнів початкових класів».

4.     Майя Воронка (ліцей №7) продемонструвала «Педагогічні техніки діяльнісного підходу в роботі з батьками».

  Марафон педагогічних ідей мав практичну спрямованість, що було дуже цінно для педагогів. Вони отримали багато практичних порад та рекомендацій, які зможуть використовувати у своїй роботі.

  Зустріч була інтерактивною, що дало можливість поставити запитання спікерам та поділитися своїми думками з іншими учасниками, обмінятися досвідом.

Учасники працювали в групах, малювали. складали вірші та співали пісень.


Дякуємо всім спікерам та учасникам  за активну роботу, доброзичливу атмосферу та позитивні емоції, а КМУ «Резиденція молоді» – за сприяння у проведенні заходу.
Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page