top of page

"Я іду на урок…"


Кожен учитель дбає про ефективну організацію освітнього процесу та навчальної діяльності здобувачів освіти. Для цього він ретельно готується до уроків, опрацьовуючи певну літературу, обдумуючи форми та методи роботи, зміст та види завдань. Помічником у цьому для вчителя-предметника є різне навчально-методичне забезпечення, укладене чи розроблене авторами навчальних, у т.ч. модельних, програм, відомими освітянами.

Саме навчально-методичне забезпечення викладання предметів мовно-літературної освітньої галузі (крім іноземних мов), математики та інформатики в 5-6-х класах стало предметом обговорення під час онлайн-консультацій, які відбулися 20-21 вересня 2023 року для педагогів зазначених фахів закладів загальної середньої освіти Чернівецької міської територіальної громади.

Алла Ткач, Інна Терлецька, консультантки ЦПРПП, під час онлайн-зустрічей представили методичні кейси, у яких кожен педагог знайде цікаві матеріали, що допоможуть йому в організації освітнього процесу, пізнавальної та навчальної діяльності учнів зі свого предмета.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page