top of page

Як стабілізувати емоційний стан та зберегти психічне здоров’я


Професія педагога відноситься до стресогенних видів праці, оскільки в її основі лежить спілкування з людьми, внаслідок чого вся професійна діяльність педагога пов’язана з емоціями, почуттями, переживаннями.

До звичних педагогу ситуацій емоційного напруження, які виникають в освітньому процесі, додалися нові стресогенні чинники: карантин, повномасштабна війна росії проти України.

Усі ці події актуалізували потребу навчити педагогічних працівників управляти своїм емоційним станом з метою забезпечення власного психологічного благополуччя та психологічно безпечного освітнього середовища. Саме завдяки емоційній саморегуляції в складних умовах роботи педагога забезпечується перехід на новий рівень активності, що дозволяє зберегти й навіть підвищити ефективність професійної діяльності.

18 жовтня 2023 року Оксана Дмитрюк, психолог ЦПРПП, провела онлайн-консультацію для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Як стабілізувати емоційний стан та зберегти психічне здоров’я». Під час заходу учасники обговорили способи саморегуляції, практикували вправи із стабілізації емоційного стану, а також ознайомилися з основними критеріями психічного здоров’я, виконували вправи на пошук ресурсів.Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page