top of page

Як завершити навчальний рік в умовах воєнного стану


Уперше закінчувати навчальний рік нам доводиться не лише в дистанційному форматі, але й в умовах воєнного стану. Які нормативно-правові документи регулюють порядок закінчення навчального року? Як організувати освітній процес, щоб він був максимально комфортним і для учнів, і для вчителів? Щоб якомога краще розібратися в цих питаннях протягом 09-13 травня 2022 року для педагогів української мови та літератури, зарубіжної літератури, румунської мови та літератури, предметів мов корінних народів, математики та інформатики консультантки ЦПРПП Інна Терлецька й Алла Ткач провели онлайн-консультації на тему "Особливості завершення 2021/2022 навчального року".

Учасники консультацій дізналися про особливості організації завершення освітнього процесу та тривалість навчального року, отримали рекомендації щодо проведення підсумкового оцінювання навчальних досягнень учнів, у тому числі за ІІ семестр та за рік. Було звернено увагу на психологічну підтримку дітей, порядок проведення коригування семестрової і річної оцінок та нормативні документи, які регулюють цей процес.

Учителі математики, української мови та літератури отримали інформацію щодо структури НМТ, різновиду його завдань за блоками та їх оцінювання.bottom of page